vlajkaEU

logoLeader

prv2

banner-mas
Místní akční skupina Třešťsko, o.p.s. aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS
jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č.
CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským
sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

MAS Třešťsko na Facebooku

irop

Projekty spolupráce

MASky spolu

Místní akční skupina Třešťsko, o.p.s. se zapojila spolu s dalšími MAS kraje Vysočina (MAS Rokytná, o.p.s.; Královská stezka o.p.s.; Místní akční skupina Jemnicko, o.p.s.; Místní akční skupina Mikroregionu Telčsko, z.s.; OSLAVKA o.p.s.; Místní akční skupina Šipka; MAS Zubří země, o.p.s.) do projektu národní spolupráce. Název projektu:"MASky spolu", reg. č.: 15/022/4210a/563/000029. Jedná se o projekt jehož výstupem je Metodika - přidaná hodnota projektů spolupráce. Jedná se o návodný dokument pro MAS jak úspěšně realizovat projekty národní i mezinárodní spolupráce v rozličných oblastech, podporované z různých operačních programů.

 

V dokumentu jsou popsány projekty spolupráce, které byly realizovány MAS spolupracujícími na výše uvedeném projektu. Jsou zde zachyceny zkušenosti, poznatky a příklady dobré praxe z jednotlivých projektů. Součástí metodiky je SWOT analýza, která shrnuje silné a slabé stránky, příležitosti a hrozby v rámci celého procesu realizace projektu spolupráce.

Závěr dokumentu obsahuje seznam ukazatelů přidané hodnoty spolupráce, které vyplynuly z diskuze nad jednotlivými projekty v rámci společných pracovních jednání spolupracujících MAS.

Metodika - přidaná hodnota projektů spolupráce zde

 logo-projektu-masky-spolu-m

 

Regionem Renesance zdravě

Projekt "Regionem Renesance zdravě" je ve fázi své realizace a stejně jako ostatní zmíněné projekty, je projektem národní spolupráce MAS Třešťsko, Telčsko a Jemnicko.

Celý článek...

 

Searching for the Roots of Europe

Dalším zajímavým projektem je projekt mezinárodní spolupráce Místní akční skupiny Třešťsko s finskou LAG Mansikka ry "Searching for the Roots of Europe - International Leader Performing Arts Project", jehož výstupem byla podpora mnohých kulturních akcí a odehrání představení nonverbálního divadla.mansikkary

Celý článek...

 

Za sochami Regionem Renesance

V roce 2013 zrealizovaly Místní akční skupiny Třešťsko, Telčsko a Jemnicko z Programu rozvoje venkova další projekt národní spolupráce. 

Celý článek...

 

Regionem Renesance nejen po stopách historie

"Regionem Renesance nejen po stopách historie" zní název projektu národní spolupráce Místních akčních skupin Telčsko, Třešťsko a Jemnicko.

Celý článek...